БУМ!

Уважаемые Бухгалтеры!

Рады сообщить Вам, что СЕГОДНЯ на рынке бухгалтеров Украины произошло важное событие, и Вы первые, кому мы это сообщаем

 

Подробнее ...
Продукты компании 1С

Уважаемые пользователи и клиенты нашей компании сообщаем Вам, что программные продукты от компании 1С теперь доступны и Вам.  

Подробнее ...
Вопросы и ответы
PDF Печать

В: Порядок оподаткування операції з придбання у нерезидента товару на умовах товарного кредиту.

 
PDF Печать
В: Підприємство придбало автомобіль вартістю 120 тис. грн. Сума амортизації з початку експлуатації склала 102 тис. грн., залишкова вартість – 24 тис. грн. Автомобіль був застрахований на умовах КАСКО (страхова сума – 155 тис. грн.). Після ДТП автомобіль відновленню не підлягає. Страхова компанія на зовнішніх торгах знайшла покупця на розбите авто, який готовий придбати його за 68 тис. грн. Таким чином, підприємство отримає всю страхову суму 155 тис. грн. (68 тис. грн. – від покупця пошкодженого авто та 87 тис. грн. – від страхової компанії).  Як відобразити в обліку отримання страхового відшкодування, коли страхова сума частково відшкодовується страховою компанією, а частково – покупцем пошкодженого товару?
 
PDF Печать

В: За результатами оскарження податкового повідомлення-рішення в адміністративному порядку податковим органом області було прийнято рішення про скасування у певній частині податкового повідомлення-рішення. Через деякий час податковий орган району надіслав нове податкове повідомлення-рішення на нескасовану суму. Що відбувається з першим податковим повідомленням-рішенням? Що потрібно оскаржувати далі та як? 

 
PDF Печать

В: Як правильно зберігати документи та яких заходів необхідно вживати у разі ненавмисного їх псування чи знищення? Чи існує відповідальність за неналежне зберігання документації? Відповіді на ці та інші запитання щодо ведення ділової документації читайте у запропонованій статті.

 
PDF Печать

В: Працівник отримав на підприємстві позику і бажає, щоб із його зарплати щомісяця утримували більше ніж 20 % заробітку. Чи поширюється на такий випадок 20 %-ве обмеження розміру відрахувань із зарплати працівників, встановлене ст. 128 КЗпП?

 
PDF Печать

А: Может ли предприятие уплачивать налог на прибыль консолидировано с филиалом в первый год своей регистрации?

 
PDF Печать

В: Наше предприятие приобрело лицензии на право пользования программным обеспечением у плательщика НДС, лицензии на право пользования торговым знаком у нерезидента, подпадающие под определение «роялти», а также ценные бумаги. Нужно ли отражать такие операции в реестре полученных и выданных налоговых накладных и какими нормами закона при этом руководствоваться? По какому из событий эти операции отражаются в реестре и какой строке декларации по НДС они соответствуют?

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 


Авторизация



Сейчас 1 гость онлайн

Наш опрос

Ответы на какие вопросы Вам наиболее интересно видеть в программе?