БУМ!

Уважаемые Бухгалтеры!

Рады сообщить Вам, что СЕГОДНЯ на рынке бухгалтеров Украины произошло важное событие, и Вы первые, кому мы это сообщаем

 

Подробнее ...
Продукты компании 1С

Уважаемые пользователи и клиенты нашей компании сообщаем Вам, что программные продукты от компании 1С теперь доступны и Вам.  

Подробнее ...
Услуги страхования

СТРАХУВАННЯ МАЙНА ПІДПРИЄМСТВ ТА ПІДПРИЄМЦІВ
Ліцензія від 09.12.2008 

Страхування майна та обладнання – це повний фінансовий захист від усіх стандартних, а також індивідуальних ризиків, які можуть призвести до пошкодження або знищення майнового комплексу підприємства.

Об'єкти страхування - майно, яким володіє страхувальник на правах власності (володіння, користування, розпорядження), або прийняте в довірче управляння, оренду, лізинг, заставу, на зберігання, комісію, продаж: будівлі, приміщення, споруди (з оздобленням та без нього), внутрішнє оздоблення приміщень, інженерне та виробничо-технологічне устаткування, електронно-обчислювальна техніка, пристрої передачі інформації, оргтехніка, предмети інтер'єру, офісне устаткування, меблі, інвентар, технологічне оснащення, товарно-матеріальні цінності (товари, сировина, матеріали та інше).
Страхові ризики: пожежа, включаючи задимлення, вибух, удар блискавки, стихійні лиха, дія води, сторонній вплив, протиправні дії третіх осіб, падіння пілотованих літальних об'єктів, їх частин.

Страхова сума встановлюється за погодженням сторін в розмірі, який не перевищує дійсної вартості майна. 
Страховий тариф залежить від обраних страхових ризиків, вартості та категорії майна, виду виробництва, наявності засобів охорони, запобігання або гасіння пожежі, розміру франшизи.
Переваги страхування майна в СК:
1. Клієнт за власним бажання обирає страхові ризики, що покриваються, та термін дії договору страхування (від 1 місяця).
2. Оперативно проводиться збільшення страхової суми у зв’язку із збільшенням вартості застрахованого майна під час дії договору страхування (на підставі письмової заяви Страхувальника).
3. Відшкодовуються витрати Страхувальника на заходи, спрямовані на зменшення збитків при настанні страхового випадку в межах встановленої страхової суми.
4. Відшкодовуються наступні витрати Страхувальника в результаті страхового випадку в межах встановленого договором страхування ліміту:
    • витрати на розчистку місця, де був спричинений збиток, включаючи витрати на злам не пошкоджених частин застрахованого майна;
    • витрати на транспортування сміття, яке залишилось після страхового випадку;
    • витрати на переміщення та захист майна з метою його подальшого відновлення.
5. Клієнт має можливість здійснити оплату страхового платежу частинами.
6. Збалансованість умов страхування по співвідношенню ціна/якість.


СТРАХУВАННЯ НАЗЕМНОГО ТРАНСПОРТУ
Ліцензія від 09.12.2008

Корпоративний автопарк – об’єкт постійного головного болю керівника підприємства. В умовах інтенсивного збільшення кількості автовласників в Україні найбільш переконливими аргументами на користь страхування автотранспорту є щоденні зведення ДАІ про кількість дорожньо-транспортних пригод.
Об'єкти страхування: легкові та вантажні автомобілі, автобуси, причепи та напівпричепи до автомобілів, додаткове обладнання, яке встановлене на транспортних засобах.
Страхові ризики: дорожньо-транспортна пригода, протиправні дії третіх осіб, незаконне заволодіння ТЗ, стихійні лиха, пожежа або вибух, напад тварин, падіння предметів на ТЗ, бій скла каменями або іншими предметами, які вилетіли з-під коліс транспортного засобу, пошкодження, знищення або викрадення додаткового обладнання.
Страховий тариф залежить від: обраних ризиків і програми страхування; терміну страхування; кількості застрахованих ТЗ; території дії договору страхування; розміру франшизи; типу, віку та вартості транспортного засобу; умов експлуатації; кількості та стажу водіїв, вказаних в договорі.
Важливо знати:

1.Ризик «Викрадення» не покривається без ризиків групи «Збитки».
2.При страхуванні транспортних засобів, придбаних в кредит, діють програми та тарифи, затверджені спільно з банками.
Страхова компанія має чотири стандартні продукти по КАСКО, які розрізняються розмірами тарифів, франшиз, способами оцінки розміру збитку, додатковими послугами та привілеями для клієнта.

Страховий тариф по КАСКО в залежності від обраної програми складає від 3% до 8,2%. Після заповнення анкети або при індивідуальній зустрічі ми зможемо запропонувати Вам мінімальні тарифи, знижки та бонуси.
Переваги страхування КАСКО в СК:

1. СК співпрацює з найбільшою в Україні асистуючою компанією «ТРАСА», що дозволяє оперативно врегульовувати страхові події у будь-якому регіоні країни, незалежно від наявності підрозділу компанії в цьому регіоні.
2. Можливість отримання картки «Autoassistance» на отримання додаткових послуг з технічної допомоги.
3. Можливість сплаті страхового платежу частинами.
4. Повторні виплати страхового відшкодування відбуваються без застосування коефіцієнта пропорційності.
5. Страховка покриває збиток внаслідок всіх ризиків, яких може зазнати транспортний засіб – викрадення, збиток внаслідок ДТП, збиток внаслідок інших подій, якщо такі події не являються виключеннями за Договором.
6. Страхове покриття розповсюджується на всіх осіб, що керують автомобілем на законних підставах.
7. Страховий тариф не залежить від віку та стажу водія.
8. Без довідки ДАІ в межах встановленого лiмiту відшкодовуються наступні пошкодження:
  • Лакофарбного покриття
  • Скла
  • Приладів зовнішнього освітлення
  • Дзеркал
  • Антен
  • Декоративних елементів кузова (молдингів, емблем)
9. Відшкодовуються витрати на евакуацію пошкодженого ТЗ з місця ДТП до місця його зберігання або ремонту в межах встановленого ліміту.
10. Виклик аварійного комісара на місце ДТП.
11. Страхування «Нове за старе» на перший та всі наступні роки страхування – розмір відшкодування дорівнює вартості відновленого ремонту за мінусом франшизи. Знос не враховується.
12. Можливість ремонту пошкодженого ТЗ на Авторизованій (гарантійній) СТО.
13. Допомога компанії та сплата супутніх витрат на отримання довідок ДАІ та інших компетентних органів.
14. Короткий строк виплати відшкодування – протягом 10 днів з моменту прийняття рішення про виплату.
15. При страхуванні 10-ти та більше транспортних засобів надається знижка.

СТРАХУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРЬСКОЇ ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ТЕХНІКИ
Ліцензія від 09.12.2008

Цей вид страхування відрізняється від страхування автотранспорту більш детальною розбивкою території дії страхового покриття (від території господарства до території всієї України), врахуванням сезонності (режимів) експлуатації/використання техніки – до 3-х, 6-ти та 12 місяців, виду додаткового (навісного) обладнання, іншими притаманними такій техніці положеннями.
Об'єкти страхування: трактори; самохідні сільськогосподарські машини і механізми, які приводяться в дію (рух) за допомогою двигуна, обсяг якого перевищує 50 куб. см; дорожні машини; інша спеціалізована самохідна техніка; навісне, додаткове обладнання, що є технологічною частиною агрегату (машини, механізму) згідно інструкції по використанню.
Страхові ризики – ті ж самі, що при автострахуванні.

СТРАХУВАННЯ ЗАЛІЗНИЧОГО ТРАНСПОРТУ
Ліцензія від 09.12.2008

Для транспортних організацій, які здійснюють залізничні перевезення, СК пропонує спеціалізовані програми страхування на термін від 1 місяця. Страховий тариф залежить від локомотивного або вагонного парку, терміну їх експлуатації, території страхування та інших чинників.

ОБОВ’ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
(Ліцензія від 09.12.2008)

Наявність полісу ОСЦВ гарантує відшкодування збитків, завданих майну, життю та здоров'ю третіх осіб (пасажирам та водієві іншого транспортного засобу, пішоходам, пасажирам застрахованого транспортного засобу) у разі ДТП з провини водія ТЗ.
Законом України встановлені обов'язкові ліміти відповідальності:
  • За шкоду, заподіяну життю та здоров'ю третіх осіб, - 51 000 грн. 
  • За шкоду, заподіяну майну третіх осіб, - 25 500 грн.
Типи договорів ОСЦВ:
1.Договір I типу. Оформлюється на конкретний транспортний засіб, яким на законних підставах може управляти будь-яка особа.
2. Договір II типу (оформлюється тільки для фізичних осіб). Оформлюється на конкретного водія, який може експлуатувати транспортний засіб вказаної в договорі категорії.
3. Договір III типу. Оформлюється на певний круг водіїв (від 1-го до 5-ти чоловік), які на законних підставах можуть експлуатувати вказаний в договорі транспортний засіб.
Страховий тариф залежить від: типу транспортного засобу, території та сфери його використання, стажу водія, кількості осіб, допущених до керування, терміну дії договору ОСЦВ (від 15 діб до 1 року).
При визначенні страхового тарифу, використовуються коефіцієнти «Бонус-Малус» за відсутність або наявність страхових випадків у минулому, діють пільги (50%) для учасників війни, інвалідів ІІ групи, осіб, що постраждали в результаті Чорнобильської катастрофи (I і II категорії), пенсіонерів, а також знижки за одночасне страхування п’яти і більше транспортних засобів до 15%.

ОБОВ’ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ТРАНСПОРТІ
Ліцензія від 09.12.2008

Згідно з Постановою КМУ від 14 серпня 1996 р. № 959 обов'язковому особистому страхуванню від нещасних випадків на транспорті на випадок настання смерті, тимчасової або постійної непрацездатності підлягають:
- пасажири під час подорожі або знаходження на вокзалі, у порту, на станції, причалі;
- водії всіх видів транспорту (та їх помічники), включаючи метрополітен, дрезини та інші одиниці рухомого складу, провідники та начальники (бригадири) потягів;
- електромонтери, кондуктори, працівники вагонів-ресторанів, механіки (начальники) рефрижераторних секцій (потягів);
- працівники бригад медичної допомоги.
Водії вважаються застрахованими тільки на час обслуговування поїздки (страхувальниками водіїв є юридичні особи або громадяни-суб’єкти підприємницької діяльності, які є власниками ТЗ чи експлуатують їх); а пасажири - з моменту оголошення посадки на транспортний засіб до моменту завершення поїздки.
Обов’язкове страхування не поширюється на пасажирів морського та внутрішнього водного транспорту на прогулянкових і внутрішньо-міських лініях (переправах), автомобільного і електротранспорту міських маршрутів.
Страхова сума на одну застраховану особу складає 51000 грн.
Страхове відшкодування сплачується:
  • у разі загибелі або смерті застрахованої особи - 100 % страхової суми;
  • у разі встановлення інвалідності – від 50% до 90% страхової суми залежно від групи інвалідності
  • у разі тимчасової непрацездатності - 0,2 % страхової суми (102 грн.) за кожну добу, але не більше 50 % страхової суми. 
Страховий тариф залежить від виду перевезень та території їх дії.

СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ СПІВРОБІТНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ
Ліцензія від 09.12.2008

Страхування від нещасних випадків персоналу істотно підвищує ділову репутацію роботодавця, дозволяє успішно вирішувати соціальні питання, що виникають при компенсаційних виплатах постраждалим від нещасного випадку на виробництві .
Особливості страхування від нещасних випадків від СК:
1. Страховий захист може діяти не тільки під час виконання працівником службових обов'язків, але й в інші періоди часу.
2. При необхідності територія дії страхового захисту може бути розширена.
3. Дія договору страхування може поширюватися на співробітників, що активно займаються спортом.
4. Кількість Застрахованих осіб за договором не обмежена.
5. Процедура приєднання працівників до переліку застрахованих осіб, виключення з нього, а також внесення змін до договору страхування проводиться оперативно.
6. Індивідуальний підхід при розрахунку страхових тарифів та пропозицій умов страхування для різних категорій громадян в залежності від групи професійного ризику.
Застрахованими від нещасного випадку можуть бути всі дієздатні фізичні особи у віці від 18-ти до 60-ти років, що не перебувають на обліку в наркологічних і психоневрологічних диспансерах та не є ВІЛ-інфікованими.
Страховий ризик – нещасний випадок, який може відбутися на виробництві або в побуті.
Страховий випадок: смерть Застрахованої особи, стійка або тимчасова втрата працездатності з встановленням інвалідності різної групи.
Пропонуємо п’ять програм страхування персоналу: Класик, Діти, Відпочинок, Спорт, Транспорт, спеціалізація яких виходить із назв, а розподіл ризиків відбувається за віковими та професійними групами. Водночас, фахівці СК готові розробити індивідуальну програму страхування, що враховує специфіку Вашого підприємства.

 

Програма

 

Вік

Застрахованих

 

Тариф залежить від

 

Термін страхування

1

«Класик»

 

18 – 60 років

 

Виду травми і професії

 

1 місяць – 1 рік

2

«Діти»

 

3-18 років

 

Виду травми і віку

 

1 місяць – 1 рік

3

«Відпочинок»

 

3-60 років

 

Призначення і терміну поїздки, віку застрахованої особи

3-90 днів

 

4

«Спорт»

 

7-60 років

 

Виду спорту, терміну страхування, віку застрахованої особи

3 дні – 1 рік

 

5

«Транспорт»

 

18-60 років

 

Страхового випадку

 

1 місяць – 1 рік

 

СТРАХУВАННЯ ВАНТАЖІВ ТА БАГАЖУ
Ліцензія від 09.12.2008

Страхування вантажів і ризиків, пов'язаних з їх перевезеннями, гарантує компенсацію фінансових збитків внаслідок загибелі, знищення
або пошкодження вантажу через непередбачувані обставини. СК пропонує страхування вантажів на всіх етапах перевезення будь-яким видом транспорту згідно умов та правил світової практики страхування вантажів.
Варіанти страхового покриття:
1. Покриття А «З відповідальністю за всі ризики»
2. Покриття В «З відповідальністю за приватну аварію»
3. Покриття С «Без відповідальності за пошкодження окрім випадків аварії».
4. Покриття «З відповідальністю за узгоджені ризики».
Страховий випадок - пошкодження або повна загибель (втрата) всього вантажу або його частини в результаті перелічених вище ризиків.
Страхова сума встановлюється за згодою сторін в межах дійсності вартості вантажу на момент укладення Договору на підставі документів, які підтверджують його вартість.
Страховий тариф: залежить від характеру вантажу, маршруту, тривалості перевезення, виду транспорту та інше.

ДОБРОВІЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕВІЗНИКА (ЕКСПЕДИТОРА)
Дозволяє захистити від фінансових збитків, коли за цілісність вантажу до моменту доставки в пункт призначення відповідає перевізник. Для здійснення міжнародних перевезень укладення договору страхування відповідальності перевізника є обов'язковою умовою.
Програми страхування СК:
1. CMR — страхування відповідальності автомобільного перевізника під час перевезення по міжнародній накладній CMR відповідно до Міжнародної конвенції 1956 р. зі змінами та доповненнями, враховуючи Протокол до Конвенції 1978 р. (за виключенням відповідальності, яка виникає в результаті використання книжок МДП).
2. ТТН — страхування відповідальності під час внутрішніх перевезень за товарно-транспортними накладними відповідно до Цивільного Кодексу України.
Страхові ризики: відповідальність за вантаж (загибель, пошкодження та/або втрата), відповідальність за виконання договірних зобов'язань (помилки та упущення), відповідальність перед третіми особами за заподіяння шкоди вантажем, витрати Страхувальника на запобігання та зменшення розміру збитку.
Страховий тариф: залежить від маршруту перевезення, номенклатури вантажів, кількості ТЗ, обсягів перевезень, обраних ризиків та лімітів відповідальності по ним.

ОБОВ’ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ШКІДЛИВИХ ВАНТАЖІВ

(Ліцензія від 09.12.2008)

Дозволяє покривати збиток, заподіяний життю, здоров'ю фізичних осіб, природному довкіллю, майну фізичних і юридичних осіб під час перевезення небезпечних вантажів.
Страхувальники – відправник, перевізник або одержувач небезпечного вантажу. Відповідальність страховика починається з початком діяльності суб'єкта перевезення і закінчується після завершення процесу перевезення.
Страхова сума за кожну тонну небезпечного вантажу встановлюється залежно
від класу його небезпеки у розмірі від 60 до 110 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

ОБОВ’ЯЗКОВЕ ОСОБИСТЕ СТРАХУВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ВІДОМЧОЇ І СІЛЬСЬКОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ ТА ЧЛЕНІВ ДОБРОВІЛЬНИХ ПОЖЕЖНИХ ДРУЖИН (КОМАНД)
Ліцензія від 09.12.2008

Згідно з Постановою КМУ від 3.04.1995 р. № 232 страхувальниками по даному виду страхування є підприємства і організації, що створюють в своїй структурі відомчу пожежну. При цьому працівники сільської пожежної охорони і члени ДПД повинні страхуватися за рахунок засобів місцевих бюджетів.
Максимальний обсяг відповідальності страховика встановлюється в розмірі десятирічної заробітної плати застрахованої особи згідно його посади на день страхування.

ОБОВ’ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЗА ШКОДУ, ЯКА МОЖЕ БУТИ СПРИЧИНЕНА ПОЖЕЖАМИ ТА АВАРІЯМИ НА ОБ’ЄКТАХ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ
Ліцензія від 09.12.2008

Даний вид страхування здійснюється на підставі Постанови КМУ №1788 від 16.11.2002 р.
Об’єкти страхування: підприємства, на території яких розташовані нагрівальні (опалювальні) котли, гідротехнічні споруди, накопичувачі токсичних відходів та інше; зберігаються або переробляються вибухонебезпечні або горючі речовини.
Страховою подія: заподіяння прямої шкоди третім особам внаслідок пожежі та/або аварії на об'єкті підвищеної небезпеки.
Страхові виплати за відшкодування збитків, заподіяних життю та здоров'ю третіх осіб; за шкоду природним ресурсам, територіям та об'єктам природного заповідного фонду; за шкоду, заподіяну майну третіх осіб.

СТРАХУВАННЯ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РИЗИКІВ

СК пропонує страхування ризиків на всіх етапах діяльності будівельних та монтажних організацій, починаючи з моменту розвантаження матеріалів на будівельному майданчику та закінчуючи завершенням періоду післяпускових гарантійних зобов'язань – за програмами, що відповідають стандартам страхування всіх ризиків підрядчика (Contractors’ all risks insurance — CAR) та всіх монтажних ризиків (Erection all risks insurance — EAR).
Страхуванню підлягають: будівельні і монтажні роботи, матеріали, машини і обладнання, що використовується під час будівництва (монтажу), устаткування будівельного (монтажного) майданчика, об’єкти, які знаходяться на ньому.
Страхова сума визначається:
- для будівельних і монтажних робіт — за контрактною або проектною (кошторисною) вартістю об'єкту;
- для обладнання будівельного майданчика, будівельної техніки, вантажів і інших об'єктів, розташованих на будівельному (монтажною) майданчику, або в безпосередній близькості від нього — за вартістю придбання об'єктів.
Страхові ризики: стандартні ризики (пожежа, вибух, удар блискавки, падіння пілотованих літальних апаратів, стихійні лиха, сторонній вплив, протиправні дії третіх осіб); технічні ризики (помилки при проведенні будівельних та монтажних робіт, дія води (аварії інженерних мереж), інші аварійні події, зокрема: коротке замикання в електромережі, електрична дуга, перевантаження електромережі і інше). Застрахуватись можна як по кожному з перерахованих ризиків, так і в комплексі від «усіх ризиків».
Розмір збитків визначається:
1. При загибелі майна - у розмірі вартості майна на момент укладення договору страхування з урахуванням зносу, за вирахуванням вартості залишків, придатних для подальшого використання.
2. При пошкодженні (частковій загибелі) майна – у розмірі витрат на відновлення.
Територія дії Договору страхування – місце проведення будівельно-монтажних робіт.
Термін дії Договору страхування – період проведення будівельно-монтажних робіт.

ДОБРОВІЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ТРЕТІМИ ОСОБАМИ
Ліцензія від 09.12.2008

СК пропонує страхове покриття для таких видів відповідальності:
1. Загальна відповідальність перед третіми особами (цивільна відповідальність), що забезпечує покриття збитків, заподіяних третім особам (тілесні ушкодження та матеріальний збиток) господарською діяльністю підприємства (організації), а також збитків, заподіяних при експлуатації рухомого і нерухомого майна.
2. Відповідальність виробника за якість продукції і послуг, що передбачає відшкодування збитку за
нанесення шкоди життю, здоров'ю та/або майну третіх осіб внаслідок вживання (використання) або заміни (ремонту, відновлення) неякісної продукції страхувальника.
3. Відповідальність роботодавця, коли відшкодовуються збитки, нанесені життю та здоров'ю працівників підприємства, внаслідок нещасних випадків на виробництві (якщо відповідальність за нещасний випадок лежить на підприємстві).
4. Професійна відповідальність, де покриваються наслідки невиконання, недбалого або неякісного виконання професійних обов'язків, які виникають при виконанні робіт та наданні послуг внаслідок
професійної помилки, необережності і халатності або відсутності досвіду.
Страхова сума за договором страхування встановлюється за згодою Сторін і є граничною сумою страхового відшкодування, яке може бути виплачене по всіх страхових випадках, що наступили протягом терміну страхування (від 1-ого місяця).
Страховий тариф: залежить від виду діяльності, стану майна, що експлуатується, наявності професійних навичок і досвіду, розміру страхової суми та франшизи.

Дякуємо, що розглянули нашу пропозицію. Для визначення точних тарифів комплексного обслуговування саме для Вашого підприємства просимо заповнити Анкету, яка є Додатком до комерційної пропозиції.

У будь-якому разі ми готові запропонувати Вам найвигідніші умови співпраці – мінімальні тарифи, знижки, бонуси, додаткові послуги Фінансової групи, які будуть обговорені при індивідуальній зустрічі.

 

Вы можете скачать презентацию деятельности страховой компании! 

 
 


АвторизацияСейчас 1 гость онлайн

Наш опрос

Ответы на какие вопросы Вам наиболее интересно видеть в программе?